Dom, ul. Biedronki
Biedronki, Słomin, mazowieckie
- 1 029 000 zł
- 111,50 m²
- 9 228,70 zł/m²
Joanna Wojewoda
Skontaktuj się
Dom, ul. Biedronki
Biedronki, Słomin, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Dom, ul. Biedronki
Zaktualizowane: 17 maja 2026
1 029 000 zł 111,50 m² 9 228,70 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
dom szeregowy
4
222 m²
na podjeździe
2027
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
222 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2027Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 1 029 000 zł (9 228,70 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Słomin)
- Dostępny: grudzień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 111,50 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2027
- technika budowy: inna; materiał budowy: żelbeton
- okna: plastikowe
- Działka: 222 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DEVELOPME Sp. z o.o., zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 816531
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Biedronki, Słomin, Raszyn, pruszkowski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Dom 111,5 m2 z zakończeniem budowy już w tym roku.
Przyjedź i zobacz narożny segment z ogródkiem 222 m2 oraz dwoma miejscami postojowymi gratis.
***Wyjątkowy układ***
Salon z aneksem + gabinet na parterze- dla osób pracujących zdalnie.
Na piętrze 3 wygodne sypialnie i dwie łazienki. (...)
739 102...
739 102 592